Місце: м. Дніпропетровськ
Дата: 2 - 9. 11. 2008р.
Мета школи-конференції – визначення основних сучасних проблем управління в різних сферах діяльності людини, акцентування уваги на їхній спільності, взаємовпливі та взаємозв'язку; об'єднання зусиль українських і закордонних фахівців в галузі управління, вчених, державних, політичних і суспільних діячів, промисловців і підприємців, що зацікавлені у розвитку демократії та прогресу на основі системного, науково обґрунтованого, підходу до проблем управління; узагальнення результатів теоретичних досліджень і накопиченого практичного досвіду; розробка практичних рекомендацій з вирішення проблем гуманізації та гармонізації управління.
Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.
Конференція зареєстрована як міжнародна.
Свідоцтво УкрІНТЕІ № 391 від 16.07.08.
Заяви на участь надсилати до 6 жовтня 2008 року.
Координати оргкомітету:
Українська Асоціація "Жінки в науці та освіті"
пл. Свободи,
(Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, к. 6-62 Б).
Оргкомітет працює щодня, крім суботи та неділі з 16.00 до 18.00.
Телефони: +38 (057) – 707 – 55 – 17, 707-53-17; +38 (050) – 302 – 07 – 74
E-mail: [email protected] , [email protected] , [email protected]
Коментарі