В межах круглого столу відбудеться презентація експертної доповіді «Моніторинг результатів реформи законодавства України про місцеві вибори на прикладі трьох рад Донеччини».
Заплановано обговорення, чи вдалося вирішити ключові питання, заради яких наче б то відбулося реформування законодавства про місцеві вибори — необхідність забезпечити представництво громадян України у органах місцевого самоврядування, поєднати персональну відповідальність депутатів та потужний потенціал політичних партій.
Чи спроможні місцеві ради вирішувати актуальні, поточні проблеми, які виникають на місцевому рівні, в інтересах територіальних громад, а також чи посилився в результаті реформ зв’язок депутатів з виборцями?
До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, місцевих організацій політичних партій, органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації.
Дата проведення – 15 травня 2012 року.
Місце проведення: Донецький обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій (бул. Пушкіна 32, мала зала)
Початок заходу: 12:00 (початок реєстрації об 11:30).
Захід організовано Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в рамках проекту, що реалізовується Луцькою міською громадською організацією «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» спільно з Лабораторією законодавчих ініціатив в партнерстві з організаціями-учасницями Мережі підтримки реформ за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
Контактна особа – Олег Гришин
Будь-ласка, підтвердить свою участь за телефоном 050 530-80-19 або електронною поштою [email protected] не пізніше 17:00, 14 травня.
Коментарі