Сміттєпереробний завод, необхідність якого для Кіровограда та для центральної України в цілому, не зважаючи на кризу продовжує будуватися у рамках проекту Євразійського еколого-інвестиційного фонду, спрямованого на впровадження в Україні новітніх технологій.
Про це під час прес-конференції 23-го грудня об 11.00 у Кіровоградському прес-клубі реформ розповість керівник Департаменту фонду Валерій Васильович Гармонщиков.
Він, а також президент Євразійського еколого-інвестиційного фонду Віктор Федорович Шмідт вважають, що ця новина – одна з не багатьох приємних та світлих новин, що можуть порадувати Кіровоград напередодні нового року.
Про те, як саме розвивається будівництво заводу, яких завдань досягнуто на даний момент та якими є перспективи найближчої роботи, згадані спеціалісти розкажуть учасникам прес-конференції.
Коментарі