bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл “Значення соціального партнерства на сучасному молодіжному ринку праці”

Запрошуємо представників засобів масової інформації до участі у круглому столі на тему «Значення соціального партнерства на сучасному молодіжному ринку праці», який організовує Волинський обласний молодіжний центр праці спільно із Волинським Інститутом Права.

Захід спрямований на встановлення партнерських зв’язків громадського сектору, державних структур, центрів кар’єри та ЗМІ у вирішенні проблеми молодіжного безробіття.

Під час заходу учасники презентуватимуть свою діяльність, ознайомлюватимуться із роботою інших організацій м. Луцька, що працюють із студентською молоддю, налагоджуватимуть ефективну співпрацю та встановлюватимуть корисні зв’язки у вирішенні та попередженні безробіття серед молоді.

Пропонуємо представникам ЗМІ долучитись до заходу, познайомитись із цікавими практиками роботи у визначеній сфері різного роду організацій та інформаційно підтримувати діяльність учасників у вирішенні та попередженні проблеми молодіжного безробіття у м. Луцьку.

Запрошені учасники: центри кар’єри, представники державних структур, громадський сектор, ЗМІ.

Захід відбудеться 22 вересня 2011 року о 15:00 в конференц-залі Народного дому «Просвіта».

 

Контакти

  • Ірина Гайдучик
  • Обласний молодіжний центр праці
  • ira.tobi@gmail.com
  • 095-64-54-655
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.