23 грудня 2008 року в Конференц-залі Коледжу готельного та ресторанного бізнесу Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” проводить Обласну конференцію з подолання насильства в сім’ї “Виклики, пов’язані зі змінами до законодавства, яке регулює протидію насильству в сім’ї”.
Час проведення Конференції – з 11:00 до 16:30. Реєстрація учасників з 10:30.
Завданням конференції є обговорення стратегій подолання насильства в сім’ї з врахуванням змін у законодавстві, які вступають в дію з 1 січня 2009 року, а також сприяння налагодженню зв’язків та співпраці між державними та недержавними структурами у напрямку його подолання.
Під час Конференції буде обговорено актуальний стан щодо насильства в сім’ї на Львівщині, та шляхи ефективізації вирішення цієї проблеми.
Коментарі