18 липня в приміщенні “Києво-Могилянська Бізнес Школи” пройде конференція “International Business Opportunities”, метою якої є надання представникам українського бізнесу можливостей і знань для ефективної співпраці з іноземними партнерами.
Організатором виступає міжнародна організація AIESEC.
Формат проекту передбачає виступи представників українських компаній, які розкажуть про безпосередній досвід у роботі з іноземними партнерами.
Заступник директора відділу логістики ООО «НПП «Укроргсинтез» Оксана Василенко поділиться досвідом залучення іноземного фахівця для підвищення ефективності співпраці з китайськими партнерами.
Також Володимир Бондар, перший Віце-президент «Асоціації українських банків», розповість про роль банківської системи в розширенні бізнесу на закордонні ринки.
Час і місце проведення: 18 липня 2011, з 10:00 – 15:00.
Києво-Могилянська Бізнес Школа (адреса м. Київ, вул. Волоська 8/5).
Кількість місць обмежена. Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією.
Детальніше про проект можна дізнатися на сайті ibo.aiesec.kiev.ua.
Інформаційні партнери конференції:
Організатором конференції виступає міжнародна організація AIESEC, яка активно займається розвитком лідерства серед молоді в Україні та світі.
AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 111 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху становлення в ролі лідерів, які хочуть та знають як змінювати світ на краще.
АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись як лідер завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів:
Офіційний сайт організації у Києві: www.aiesec.kiev.ua
Коментарі