«Друге життя» дитячим садочкам Кіровоградщини!

Конвенція про права дитини, у третій статті говорить про те, що держави-учасниці забезпечують, щоб установи, служби і органи, відповідальні за піклування про дітей або їх захист, відповідали нормам. Чи треба далеко йти, щоб зрозуміти, що не все гаразд наразі у нас із цими нормами, і, нажаль не мають наші діти гідних умов для розвитку вже починаючи із дитячого садочку.

Вже майже 20 років всі видатки по утриманню та ремонту більшості дитячих садочків, забезпеченню кухонним приладдям, посудом, постіллю, іграшками та іншим лежать на плечах батьків. Ось такі собі норми!

Взявши під опіку 2 дитячих садочка (с. В.Северинівка Кіровоградського району та с. Єлисаветградка Олександрівського району) громадська організація «Територія успіху», радо презентуватиме результати по відновленню зазначених установ.

Всі відновлювальні роботи проводилися руками мешканців.

МФ «Відродження» була надана допомога в придбанні будівельних матеріалів. Тож запрошуємо всіх бажаючих завітати на захід та побачити результати проведеної роботи.

Старт: 11 липня 2011р. о 10.00 за адресою: м. Кіровоград, п. Кірова,1, біля обласної телерадіокомпанії.
Контактна особа: Дуднік Інга, т. (0522) 27-09-63

Проведення даного заходу стало можливим завдяки Антикризовій програмі Міжнародного фонду «Відродження», конкурсу «Підтримка дошкільних навчальних закладів та заохочення громадських організацій/благодійних фондів до створення дошкільних навчальних закладів сімейного типу». 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.