18 травня 2011 р. спільний проект Держземагентства України та Світового банку організовує прес-тур журналістів національних ЗМІ до Агрофірми «Агроекологія» (с. Михайлики, Шишацький р-н, Полтавської обл.)
У рамках прес-туру будуть висвітлені такі теми:
Орієнтовний склад учасників прес-туру:
В рамках прес-туру журналісти матимуть нагоду:
Заходи під час прес-туру
Журналістам забезпечується: трансфер, харчування.
Виїзд з Києва відбудеться вранці 18 травня. Деталі – після акредитації.
Кількість місць – обмежена.
Акредитація відбувається до 16:00 12 травня 2011 р. за тел.: 096 306 31 37, [email protected] (в темі листа вкажіть: press-tour)
Контактна особа: Катерина Дідик
У заявці слід вказати:
Прес-тур відбувається в рамках проекту Світового Банку “Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру”
ПП «Агроекологія» - підприємство, впроваджуючи грунтозахисну систему землеробства, має значний досвід виробництва екологічно чистої рослинницької продукції, формування високопродуктивного молочного стада без застосування хімічних добавок та стимуляторів росту виключно за рахунок збалансованого раціону і грамотного зооветеринарного контролю з використанням сучасних комп’ютерних технологій. Доїльні зали функціонують на основі обладнання німецької фірми „Вестфалія”, що дозволяє виробляти високоякісну, екологічно чисту, конкурентоспроможну продукцію, що користується широким попитом на ринку та придатна для виробництва дитячого харчування. Вже понад 30 років підприємство дотримується технології вирощування та отримання високих врожаїв екологічно чистої сільськогосподарської продукції без застосування гербіцидів, пестицидів, мінеральних добрив, із методами оздоровлення ґрунтів та ощадного використання землі. Підприємство працює на основі органічного землеробства - технології мінімального обробітку (відмова від використання плуга, який висушує та руйнує родючий шар землі), удобрення лише гноєм, використання різних видів рослин для оздоровлення та збагачення ґрунту поживними речовинами.
Із ґрунтообробних знарядь у господарстві використовують культиватори й борони. Традиційний культиватор тут удосконалили з тим, щоб він міг ефективніше працювати на полі. Для збагачення ґрунтів широко застосовують багаторічні трави еспарцет і люцерну, частину полів залишають під сидеральним паром. Комплексний науковий підхід дає господарству змогу отримувати досить високі і стабільні врожаї високоякісного зерна.
В „Агроекології” понад 5 тисяч голів великої рогатої худоби, з них близько 2 тисяч - молочне поголів’я. Надоюють 25-30 тонн молока класу «екстра преміум» на добу. Господарство відрізняється тим, що на всіх фермах практикується безприв’язне утримання худоби, корми використовуються лише натуральні, без синтетичних добавок.
Ферми обладнані сучасними доїльними залами, де для контролю за циклом виробництва молока використовуються спеціальні комп’ютерні програми, які дають можливість простежити за кількістю і якістю молока від кожної корови, а отже, зоотехніки можуть вносити корективи до умов утримання тварин. Тваринництво виконує ще одну надзвичайно важливу функцію - забезпечує поля органікою.
ПП. «Агроекологія» стало виробничою базою аграрного відділення НАНУ та філією Полтавської державної аграрної академії, де студенти навчального закладу проходять навчальну та виробничу практику, знайомляться з технологіями виробництва рослинницької та тваринницької продукції, досвідом роботи підприємства з питань біологічного землеробства та виробництва екологічно чистої продукції. Головна лінія роботи керівництва підприємства – соціальний захист населення, розвиток інфраструктури та духовності села.
Підприємство орендує 6,5 тис. га землі, ще 1,5 тис.га обробляє людям. В „Агроекології” понад 500 працівників.
Коментарі