5 грудня 2008 року о 13.00 в приміщенні Чернігівської обласної ради відбудеться конференція на тему “Перспективи вступу України до ЄС та НАТО: чому впливові міжнародні організації побоюються мати справу з Україною”.
Учасники конференції голова Чернігівської обласної ради Наталія Романова та голова наглядової ради фундації „Суспільність” Олег Рибачук.
На конференції буде обговорено останні настрої Євросоюзу щодо статусу України в цій міжнародній організації, чи не є пустими обіцянками політиків розмови про перспективи вступу України до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу.
Прес-конференція відбудеться в рамках семінару Інституту масової інформації з питань євроінтеграції, який 5 грудня проходитиме в Чернігові.
Коментарі