5 грудня 2008 року в стінах Київського будинку вчителя відбудеться річна науково-практична конференція Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба».
Під час проведення заходу Асоціація «Нова Доба» спільно із Фондом Демократичних ініціатив оголосить результати національного опитування щодо сформованості громадянської та суспільно-політичної позиції молоді в Україні.
До участі у заході запрошуються вчителі суспільних дисциплін загальноосвітніх навчальних закладів України, методисти обласних інститутів удосконалення вчителів, викладачі та студенти педагогічних ВНЗ.
Запланований захід має на меті ознайомлення педагогів України із сучасними підходами до викладання історії та громадянської освіти, проведення робочих засідань круглих столів за тематикою конференції.
Теми конференції:
Усім учасникам конференції буде видано сертифікат про участь.
Організатори конференції не забезпечують харчування та не відшкодовують траспортні витрати, за вийнятком окремої групи педагогів, які проводили опитування з громадянської освіти.
Коментарі