Програма відвідування європейських інституцій (European Union Visitors Programme)фінансується та адмініструється спільно Європейським Парламентом та Європейською Комісією. Програма запрошує молодих лідерів з країн, що не входять до складу ЄС, відвідати Європу для того, щоб ознайомитися з політикою та цілями ЄС, підвищити рівень взаєморозуміння між спеціалістами з цих країн та їх колегами з Європейського Союзу.
Програма відвідування європейських інституцій (European Union Visitors Programme) складається з індивідуальних 5-8-денних візитів, що включають зустрічі з представниками інституцій Євросоюзу у Брюсселі, Страсбурзі та/чи Люксембурзі. Усі візити координуються та адмініструються окремим Секретаріатом Програми. Витрати на проїзд та добові покриваються Програмою.
Хто може брати участь у Програмі? Урядові чиновники (на державному та місцевому рівнях), журналісти, члени профспілок, викладачі, представники некомерційних неурядових організацій, чиї професійні інтереси тією чи іншою мірою пов’язані з політикою ЄС. Учасники повинні мати закінчену університетську (або відповідну їй) освіту та працювати протягом декількох років у своїй сфері. Також учасники повинні вільно володіти однією з офіційних мов Євросоюзу. Базові знання принципів функціонування інститутів ЄС вітаються.
Яким чином обираються учасники? Учасники обираються комітетом, очолюваним спільно представниками Європарламенту та Єврокомісії. Кожного року обирається обмежена кількість (5-6) учасників з України.
Коли відбудеться візит? Якщо Ваша заявка успішна, Вас буде повідомлено протягом другої половини 2011 року. Візит відбудеться у 2012 році (учасник матиме змогу обрати дату із запропонованого списку).
Заявки необхідно надсилати у формі листа на: EUVP Applications Delegation of the European Union to Ukraine 10, Kruglouniversytetska Str. Kyiv 01024 Ukraine або на [email protected].
Заявка повинна містити:
Останній термін подання заявок - 25 квітня 2011 року.
Аплікаційна форма у доданому файлі.
Коментарі
Колеги, інформація про Програму відвідування європейських інституцій перекладена редактором порталу "Європейський простір" (http://eu.prostir.ua/calendar/246409.html). Не забувайте, будь ласка, додавати посилання на джерело.
Пані Надіє, я додав посилання на сайт Європейського простору. Перепрошуємо за непорозуміння, що виникло.