Конкурс на участь в анкетуванні з відбору студентів до дебатів з питань енергозбереження "Зберігаючи енергію - зберігаємо майбутнє!", які пройдуть навесні, продовжено до 15 березня!
Це анкетування проводиться з метою відбору студентів для участі в дебатному турнірі з питань енергозбереження в межах проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє».
Проект розпочався 10 грудня 2010 року та здійснюється в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (Івано-Франківська область) та Асоціацією «Еколоджік» (повіт Марамуреш).
Загальна мета проекту полягає у сприянні розвитку енергоефективних технологій та транскордонній співпраці в цій сфері між молоддю, владою і бізнес-сектором та побудові міцного партнерства для майбутньої транскордонної співпраці у цьому напрямку.
Проект передбачає проведення двох регіональних дебатних турнірів в Україні (у березні-квітні 2011 року) та в Румунії (у квітні-травні 2011 року).
Студенти, що зацікавилися можливістю участі в турнірі повинні заповнити анкету, (посилання на анкету - нижче) та скласти короткий твір (есе) на одну з запропонованих у анкеті тем.
Міжнародна експертна комісія оцінить твори за наведеними нижче критеріями:
До участі в турнірі буде відібрано 20 студентів, які наберуть максимальну кількість балів. Кращі промовці турніру в липні 2011 року візьмуть участь в ознайомчому турі з кращими практиками енергозбереження та використання природних ресурсів у повіті Марамуреш (Румунія) та стануть учасниками міжнародних дебатів в Івано-Франківську восени цього року.
Анкета з конкурсним завданням доступна на сайті www.arpi.org.ua: прямий лінк.
З питаннями щодо конкурсу просимо звертатися до Лади Маланій до 10 березня 2011 року за (тел. 0342 504605, e-mail: [email protected]).
Заповнену анкету з твором (есе) просимо передати організаторам до 15 березня 2011 року у будь-який зручний спосіб:
Довідково
"Дебати" є відомою в усьому світі технологією обговорення різних суспільно важливих сфер, яка формує лідерів, політиків, правозахисників, вдосконалює фаховий рівень, підвищує ерудицію та покращує ораторську майстерність, а, в кінцевому рахунку, дозволяє вийти на міжнародний рівень дебатування! Крім того – дебати це відмінний шанс відкрити для себе нових друзів і майбутніх партнерів для прикордонного співробітництва. І нарешті, дуже хороший спосіб весело та цікаво провести час! Участь у дебатах – безкоштовна!
Коментарі