КМО ВМГО «Молодіжний Європейський Рух» за підтримки компанії “Київстар” в рамках проекту “DJUICE гранти” проводить рок-фестиваль "БаРОКо"
Головна подія відбудеться 23 квітня 2011 року в ПК ім. Корольова, початок 15:00
Якісний звукозапис ТВОГО треку та ротація у радіоефірі? Мрія чи можливість?!
Мета проекту - звернути увагу громадськості на відсутність можливості самореалізації молодих музикантів. Надати можливість талановитим гуртам Київщини, що визначаться на конкурсній основі, зробити звукозапис на якісній студії та пустити їх треки у радіоефір.
Суть проекту полягає у поширенні продуктів музичної творчості талановитих виконавців Київщини за допомогою концерту і радіотрансляції. Таким чином, для здійснення мети, ми хочемо організувати фестиваль "БаРОКо" (Бурхливий Автентичний РОК Обрій).
До участі запрошуєм молодих українських рок-виконавців різноманітних стилів (easy-rock, heavy metal, punk, folk, grunge, progressive, hardcore, gothic, etc.).
Телефони для довідок: 063 164 90 12
Візьми участь у конкурсі молодих талановитих виконавців. Подай заявку на адресу [email protected] до 01.04.2011 року.
Додаткова інформація:eurorukh.blogspot.com
Коментарі