bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на розробку стилю та дизайн-макету DVD-колекції українського німого кіно
24.01.2011

Державна служба кінематографії оголошує конкурс на розробку стилю та дизайн-макету першої серії DVD-колекції української німої кінокласики «Українське німе».

Учасники проекту

Фізичні та юридичні особи без обмежень

Часові рамки

Готові проекти слід відправити в будь-якому сконденсованому форматі (або посилання в мережі інтернет) до 15 лютого включно за адресою: [email protected]

Автор проекту, обраного експертною радою проекту, має завершити роботу над проектом (див. п. «Обсяги робіт») до 25 березня 2011 року й передати Державній службі кінематографії відповідні файли з дотриманням технічних вимог, що будуть оголошені окремо переможцю конкурсу.

Відбір проектів

Відбір проектів здійснюватиме експертна рада в складі чільних українських кінознавців та істориків кіно. Про своє рішення рада повідомить учасників конкурсу окремим (електронним) листом до 21 лютого.

Права на дизайн-макети

Всі майнові права на створені дизайн-макети серії переходять у власність Державної служби кінематографії. Відповідний договір з автором дизайн-макету, затвердженого експертною радою, буде підписано до 25 лютого.

Винагорода

Автор дизайн-макету, обраного експертною радою, отримає винагороду в розмірі 10 000 грн. одразу після того, як передасть Державній службі кінематографії всі необхідні файли дизайн-макету. Автор макету, затвердженого радою, залучається до роботи над наступними серіями Колекції з окремим фінансуванням. Робота над проектами, не відібраними експертною радою, не відшкодовується.

Зміст проекту

Метою проекту DVD-колекція української німої кінокласики «Українське німе» є промоція українського кіномистецтва як в Україні, так і за її межами, через популяризацію засобами сучасної музики українського німого кіно як частини загальносвітового культурного набутку; наголошення в такий спосіб питомих українсько-європейських культурних зв’язків; висвітлення впливу українського кіномистецтва на формування універсальної кіномови, його ролі та місця в загальноєвропейському культурному контексті.

Колекцію сформують найбільш презентативні українські німі стрічки корифеїв українського кінематографу: Довженка, Вертова, Тасіна, Стабового, Кавалерідзе в супроводі сучасної музики, створеної українськими музикантами.

Колекція формуватиметься за жанровим принципом:

Неігрове кіно

  • Навесні, реж. Михайло Кауфман, 1929 р.
  • Людина з кіноапаратом, реж. Дзиґа Вертов, 1929 р.

Психологічна драма:

  • Нічний візник, реж. Георгий Тасін, 1928 р.
  • Два дні, реж. Георгий Стабовий, 1927 р.

Революційний епос:

  • Звенигора, реж. Олександр Довженко, 1927 р.
  • Перекоп, реж. Іван Кавалердзе, 1930 р.

Структура колекції

Кожна категорія (пара) фільмів буде представлена в окремому боксі на двох окремих DVD-дисках. В бокс також вкладатиметься друкований каталог фото- та поліграфічних матеріалів, що стосуються фільмів відповідної категорії.

Обсяг робіт

Дизайн-макет трьох DVD-боксів, трьох каталогів (до 50 сторінок А5 стандартизованого дизайну).

Вимоги та рекомендації до оформлення

До участі в конкурсі приймаються дизайн-макети боксів та каталогів до зазначених фільмів за категоріями, в яких буде запропоновано як оригінальний стиль всієї серії, так і конкретне рішення за будь-якою категорією (або всіма).

Вітаються оригінальні рішення щодо розміщення дисків у боксі (окремі slim-бокси, «розкладачки», «книжки» тощо) та каталогу. Важливою вимогою до проектів є використання відповідних епосі шрифтів (зокрема, українських авангардних шрифтів Нарбута, Жука та ін..), а також авангардної плакатної естетики (зокрема, й плакатів до згаданих фільмів, або оригінально перероблених колажів). В усіх проектах має фігурувати логотип ВУФКУ без супровідного напису «Производство Госкино Фабрика ВУФКУ» (див. на плакатах), як логотип Колекції.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.