Оголошується відбір студентів для стажування в Житомирській обласній раді! В грудні 2010 року розпочинається відбір студентів/аспірантів для участі у якісно новій програмі «Студенти для органів місцевого самоврядування».
Виконавець програми в Житомирській області – Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки Житомирської обласної ради. Організатор програми в Україні – громадська організація «Молодіжна Альтернатива». Учасниками програми можуть стати студенти 3-5 курсів вузів міста Житомира.
Для участі у програмі необхідно:
Згідно заповненої анкети та за результатами співбесіди відбираються переможці програми, які проходитимуть стажування в комісіях Житомирської обласної ради впродовж 5-ти місяців.
Учасники програми забезпечуються стипендією на час проходження стажування.
Кількість учасників програми обмежена.
Основні критерії участі у програмі:
Учасники програми залучаються до розробки нормативно-правової бази, підготовки та проведення сесій, громадських слухань, беруть участь у поточній діяльність комісій органів місцевої влади. Комісії обираються в залежності від фахової спрямованості студентів спільно з керівництвом Житомирської обласної ради.
За детальною інформацією звертайтесь до координатора програми Олександра Мельничука: (093) 085-27-97, (0412) 46-10-86,
Довідково
Програма «Студенти для органів місцевого самоврядування» діє в Україні з 2002 року. За період 2002-2010 рр. стажування у органах місцевої влади та місцевого самоврядування пройшли близько 900 студентів.
Програма реалізується в наступних регіонах:
Коментарі