В Миколаєві стартував Перший загальноміський конкурс «Благодійник року 2008». Конкурс проводиться під егідою Національного конкурсу та за підтримки виконкому Миколаївської міської ради.
Метою конкурсу є популяризація благодійництва. Результатом конкурсу буде публічне визнання представників миколаївської громади за проведення та підтримку благодійної діяльності, спрямованої на вирішення актуальних суспільних проблем.
У конкурсі можуть взяти участь фізичні і юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для вирішення суспільних проблем чи реалізації заходів з метою вирішення суспільних проблем у місті Миколаєві. Кандидатури на участь у конкурсі можуть подати громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, культури і охорони здоров'я, будь-які отримувачі благодійної допомоги і самі благодійники.
Визначення переможців конкурсу проводить Журі конкурсу, до складу якого входять відомі особистості, які мають значний авторитет у місцевій громаді, лідери благодійних і громадських організацій та державних структур.
Переможці конкурсу будуть оголошені не пізніше 20 грудня 2008 року по наступним десяти номінаціям: «Компанія-великий бізнес», «Компанія-середній бізнес», «Компанія-малий бізнес», «Фізична особа-підприємець», «Фінансова установа», «Ініціативна група або колектив», «Дитяча та молодіжна ініціатива в благодійництві», «Благодійна організація», «Приватна особа-благодійник», «Волонтер». Також встановлені Спеціальні призи за освітлення благодійної діяльності у номінаціях: «Соціальний журналіст» та «Соціальне ЗМІ».
Основними критеріями визначення переможців конкурсу є:
Заповнену заявку та додаткові матеріали слід надсилати до 15 грудня 2008 року поштою на адресу:
54052, м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 325/1 (з поміткою «На конкурс «Благодійник року 2008 – Миколаїв»)
та продублювати електронною поштою на адресу [email protected].
Положення про конкурс та форма анкети можна скачати на www.csp.mk.ua.
Коментарі