Українські студенти та учні старших класів мають можливість показати свою обізнаність в питаннях виборів в США та викласти свої думки у формі есе. Обсяг твору не повинен перевищувати 750 слів, запропоновані мови написання есе: російська, англійська, українська. Заохочються оригінальність підходу до теми есе та логічна аргументація своєї точки зору. Переможців буде оголошено в останній тиждень жовтня.
Переможці, які здобудуть перше місце отримають запрошення на святкування дня виборів в США в Києві, яке відбудеться у листопаді, де вони матимуть унікальну нагоду зустрітися з відомими дипломатами, науковцями та лідерами громадського та приватного секторів. Найкращі твори будуть розміщені на веб-сайті Посольства США. Усіх учасників буде нагороджено сертифікатами та книгами.
Більш детальну інформацію можна отримати на сайті посольства США в Україні: http://kiev.usembassy.gov/grants_exchanges_ukr.html
Заявки прийматимуться до 30 вересня 2008 року
Коментарі