Увага! Конкурс! «Це було минулим літом, а можливо січень був». В рамках проекту «Європа без кордонів».
З 15 вересня 2010 року в рамках проекту «Європа без кордонів» Рада євро клубів Кіровограда та області Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості оголошують про початок конкурсу творчих робіт серед учнів старших класів шкіл, ліцеїв, позашкільних закладів і студентів коледжів.
Цілі і завдання конкурсу
Співорганізатори
Умови конкурсу
Оформлення робіт
Вимоги до робіт, що подаватимуться на конкурс – розкрити тему особистісного розвитку під час літнього відпочинку за допомогою творчих робіт – малюнків, фотографій, презентацій, плакатів, віршів, есе.
Учасники конкурсу можуть подати одну роботу, кілька окремих робіт, або серію, об’єднану одним задумом чи дизайном.
Визначення та нагородження переможців
Переможці будуть визначені оргкомітетом, до складу якого увійдуть організатори конкурсу і нагороджені під час проведення засідання координаційної ради євро клубів 29 жовтня 2010 року.
Кінцева дата та адреса для подання робіт на конкурс
Просимо Вас надавати власні роботи за адресою: 25006 м.Кіровоград, вул.. Калініна, 36 КОЦДЮТ каб.№305 – Рада євро клубів та у електронному вигляді на адресу: [email protected] до 25.10.2010 року.
Рада євро клубів Кіровоградщини Кіровоградський обласний Центр дитячої та юнацької творчості вул. Калініна, 36 (каб.305) м. Кіровоград з приміткою: Арутюнян О.С.
Координатор: Методист КОЦДЮТ – Арутюнян Олена Сергіївна, e-mail: [email protected] , телефон для довідок: 0522/225601; +380501725751; +380976874812.
Коментарі