Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (м. Бахчисарай, АР Крим) запрошує вчителів та старшокласників з Чернівецької області, АР Крим та м. Севастополь до участі у проекті «Крим-Чернівці-транзит. Толерантність через локальні дослідження молоді».
Проект «Крим-Чернівці-транзит. Толерантність через локальні дослідження молоді» спрямований на розвиток міжетнічної толерантності в школах Чернівецької області, АР Крим та м. Севастополь (області, де суттєво виражений поліетнічний склад населення) через навчання та самостійні дослідження.
Компоненти проекту:
До участі запрошуються ініціативні групи зі шкіл у складі двох осіб – вчителя та старшокласника (9-11 класи).
Для того, щоб взяти участь у проекті, необхідно заповнити анкету-заявку, що додається та надіслати її до 10 жовтня 2010 року за адресою [email protected]
Коментарі