Мета конкурсу - інформування читачів Донецьких ЗМІ про працевлаштування закордоном через публікацію, яка допоможе зробити свідомий вибір, уникнути розчарувань та можливих пасток.
Згідно результатів дослідження «Розвиток людських ресурсів і міграційна політика в Україні», яке проведено компанією GfK Ukraine на замовлення Європейського фонду професійної освіти близько ¼ населення України у віці 18-40 років (27%) планують відїжджати закордон, 19% відмічають високу вірогідність виїзду з України протягом наступних 2 років.
Майже 3 мільйона українців вже працюють закордоном. Для одних це позитивний досвід, для інших – навпаки, негативний.
Тому Молодіжна Асоціація Громадських Ініціатив оголошує конкурс серед журналістів проти всіх форм прояву торгівлі людьми, в якому можуть приймати участь статті, опубліковані в період з 1 липня по 23 листопада 2008 року. Місце публікації статей – видання Донецької області. Стильта об’єм статті не обмежений.
Святкова церемонія нагородження лауреатів запланована на грудень 2008 року; передбачено приз за найкращу статтю.
Конкурс проводиться в рамках проекту «Підвищення обізнаності журналістів Донецького регіону про проблеми торгівлі людьми» за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ посольства США.
Коментарі