Асоціація міст України у співпраці з Норвезькою асоціацією місцевих влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії впроваджує проект „Місцеве самоврядування в Україні: програма підвищення кваліфікації та проведення прикладних досліджень”, одним із компонентів якого є підготовка та проведення навчання депутатів місцевих рад.
Під навчанням розуміємо проведення дводенного практичного навчального семінару для новообраного депутатського корпусу відповідної міської ради. Серед основних завдань заходу – сприяння злагодженій роботі новосформованої ради на користь громаді та ознайомлення депутатів з практичними аспектами роботи в раді. Робочою групою, створеною при АМУ за участі секретарів місцевих рад, визначено тематику навчального семінару, що включатиме 4 блоки питань:
Тема 1. Розвиток громади
Тема 2. Прийняття рішень та вирішення проблем
Тема 3. Успішне виконання різних ролей депутата
Тема 4. Етика
Проведення семінарів в містах заплановано на грудень – січень 2010 року.
Проведенню заходів в містах передуватиме навчання фасилітаторів, що відбудеться в Києві всередині жовтня 2010 року, на якому їм мають бути запропоновані розроблені методологічні матеріали та показані практичні приклади проведення навчальних сесій для дорослої аудиторії за вищезгаданою тематикою.
Запрошуємо навчальні заклади, освітні центри та викладачів до участі у конкурсі на проведення навчання фасилітаторів навчальних семінарів для депутатів місцевих рад.
Основні вимоги до викладачів, які проводитимуть навчання фасилітаторів:
Зацікавленим прохання до 10 вересня 2010 року надіслати в АМУ (адреса ел. пошти: [email protected], поштова адреса: вул. Артема 73, 11 поверх, м. Київ, 04053 із зазначенням „на конкурс на проведення ТОТ”).
Запитання прохання надсилати на адресу ел. пошти [email protected]. Відповіді на них будуть надані після 10 серпня.
Коментарі