На конкурс приймаються наукові роботи з релігієзнавства, історії, джерелознавства, філософії, політології, правознавства, економічної науки, культурології, мистецтвознавства, філології та інших галузей наукового знання, які досліджують означену тему.
Тема конкурсу не має географічних, хронологічних, політичних та інших відповідних обмежень і може охоплювати всі регіони та країни Європи, включаючи Україну. Підтемою конкурсу може бути будь-яка наукова проблема, пов’язана з дослідженням історії та сучасного стану ісламу в Європі.
У конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, пошукувачі, молоді викладачі вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, наукові співробітники науково-дослідних інститутів, аналітики й експерти дослідницьких центрів, працівники музеїв, архівів, бібліотек, громадських організацій України віком до 35 років. Релігійна, національна, політична, соціальна та інша належність конкурсантів не мають значення. Матеріали, подані на конкурс, можуть бути написані як одним автором, так і у співавторстві (не більше трьох авторів). Виконані дослідження у перспективі можуть стати темами подальших наукових студій учасників конкурсу, вони можуть бути використані для підготовки курсових і дипломних робіт, дисертацій тощо. На конкурс не допускаються роботи, що вже були нагороджені преміями та відзнаками або були представлені на інші конкурси.
Переможці конкурсу будуть нагороджені наступними преміями.
П’ять конкурсантів, чиї роботи підготовлені на достатньо високому науковому рівні, одержують заохочувальні премії у розмірі 500 гривень.
Для переможців та діпломантів конкурсу організовується ознайомлювальна поїздка мусульманськими історичними місцями в Україні.
Переможці конкурсу та заохочені учасники одержують також почесні дипломи, комплекти книжок для власного користування та бібліотек установ, де конкурсанти навчаються або працюють. У випадку, коли переможцями стають співавтори, приз пропорційно, рівними частками розподіляється між ними. Кожен конкурсант, чия робота написана з дотриманням сучасних наукових та технічних вимог до підготовки текстів, але не пройшла конкурсний відбір, заохочується відзнакою та подарунком.
Роботи повинні бути надіслані (дата відправки провіряється за поштовим штемпелем) або занесені до 1 жовтня 2010 року на адресу Асоціації: Оргкомітет конкурсу, вул. Дегтярівська, 25-а, м. Київ, 04119.
Довідки за телефонами: (044) 490-9900, 490-9996 (з 10 до 17 години, крім вихідних) та за електронною адресою: [email protected].
Повний текст інформаційного повідомлення щодо написання та оформлення робіт розміщено тут.
Коментарі