Мета проекту: виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи помічниками-консультантами народних депутатів, та у аналітичних групах при ВРУ.
Для того, щоб стати учасником проекту Молодіжної Альтернативи "Студенти для Парламенту" потрібно:
Кандидат на участь у проекті заповнює анкету.
Останній день подачі анкет - 5 листопада 2008 року.
Надсилайте анкету за:
Коментарі