Благодійний фонд «Приятелі дітей», Фонд «Асперн», Молодіжна організація «Люди» та Ассоціація «Аюрведа» спільно створили організаційний комітет з проведення Міжнародного молодіжного медіаконкурсу «Моє місто - моя Європа» в Україні , який одночасно буде відбуватися у містах-учасниках з Албанії, Австрії, Білорусі, Болгарії, Греції, Італії, Косово, Литви, Македонії, Португалії, Росії, Сербії, України та Хорватії..
Кампанія, у рамках якої буде відбуватися конкурс, реалізується неурядовими організаціями, які входять до мережі громадських організацій Південно-Східної Європи та Європейського Союзу « YouthNET », та їх партнерами.
Метою цього конкурсу є сприяння активній громадській позиції молоді та участі молодих людей у громадських процесах на місцевому та міжнародному рівнях. Конкурс буде відбуватися у таких номінаціях як фотографія, відео та слоган. Усі роботи будуть розкривати ідею активної участі молоді у громадському житті та проблему активного громадянства.
Ідея конкурсу полягає в тому, що він буде відбуватися на двох рівнях: на рівні міста та загальноєвропейському рівні, пов’язуючи таким чином місцеві ініціативи з глобальними процесами. В Україні до участі у конкурсі «Моє місто - моя Європа» запрошуються всі молоді люди у віці від 13 до 30 років, що проживають у містах Київщини.
Організації-партнери будуть реалізовувати цей проект в Україні у кілька етапів :
14 квітня - оголошення конкурсу,
14 травня - остання дата подачі конкурсних робіт,
16 травня – визначення та нагородження переможців.
У додатках Ви можете знайти положення про конкурс та макет оголошення.
За будь-якою інформацією звертайтеся до представників кампанії «Моє місто - моя Європа»:
Дмитро Самарський -0988130111,
Марії Приходько -0509149594
Коментарі