bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на розробку планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP)
05.02.2020

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу»  оголошує IV етап конкурсу на розробку в 2020 р., SECAP серед малих та середніх громад України.

Хто може взяти участь:

Органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об’єднані територіальні громади України, які приєдналися, або мають бажання приєднатися до Європейської ініціативи – (Covenant of Mayors) – “Угода мерів”, ініційованої Європейською Комісією від 15.01.2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого енергетичного розвитку та зменшення викидів парникових газів на території громади не менше ніж на 30% до 2030 року.

Вимоги до учасників конкурсу:

Місто, селище, ОТГ з фактичною кількістю населення не більше 100 тис. жителів (за результатом останнього перепису населення), яке приєдналося, або планує приєднатися до Меморандуму про співпрацю в інноваційній та науково-виробничій сфері.

Можливість надання не менше 50% від вартості проведення інвестиційних розрахунків Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP),  в межах концепції залучення нових технологій, ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля т.і.

Кінцевий термін подачі заявок: 31 березня 2020 р. 16 год. 00 хв.

Пріоритети будуть надаватися учасникам, які:

Мають готовність до просування партнерських проектів сталого розвитку в галузі:

• енергобезпеки та диверсифікації джерел енергії, зменшення витрат енергоносіїв;

 

• збереження довкілля, благоустрою територій

 

• організації партнерства «громада-бізнес-влада»;

 

• стратегічного планування, комплексної оцінки середовища, адаптації та пом’якшення наслідків зміни клімату;

 

• моніторингу дій влади та навчання громади (громадський нагляд та контроль);

 

• формування енергетичного бюджету громади;

 

• просування м’яких інформаційних заходів;

 

• впровадження комплексних заходів скорочення витрат;

та розробки власного бренду громади.

Роботи по написанню Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) будуть виконані до вересня 2020 р., експертами, учасниками проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» (при умові надання необхідної інформації від громади).

Переможцям конкурсу будуть надані консультації та допомога в написанні заявок на фінансування заходів, які увійдуть до розробленого SECAP.

Умови участі:

 

 

• Учасник конкурсу надає заповнену аплікаційну форму (формат Word документ) та її сканкопію з підписом Голови громади і печаткою (формат PDF).

 

 

 

• Лист на офіційному бланку з підтвердженням про готовність до фінансування не менше 50% від вартості проведення інвестиційних розрахунків Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP).

 

• Заповнену «Анкету для визначення рейтингу громади».

 

Всі матеріали надсилати на пошту громадської організації: [email protected]

 

У темі листа вказати: konkurs_secap_назва громади

Контакти

  • 095 317 24 47; 098 290 36 36 Руслан Щербаков

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.