bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги експертної оцінки проекту у сфері енергетики
04.02.2020

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс цінових пропозицій на послуги експертної оцінки проекту методологічних рекомендацій для журналістів-розслідувачів у сфері енергетики.

Проект методологічних рекомендацій розроблено з метою посилення компетенцій журналістів для ведення розслідувань у сфері енергетики. Документ розроблено  в рамках проекту “Прозорість енергетичного сектору”, який реалізується ГО“ДІКСІ ГРУП” за фінансової підтримки USAID. Послуги експертної оцінки покликані забезпечити документ зовнішньою експертизою у сфері журналістських розслідувань з метою посилення повноти змісту і практичного значення документу.

Опис очікуваних послуг:

-       Оцінити структуру та логіку викладу Проекту методичних рекомендацій;

-       Оцінити повноту змісту та відповідність описаних процесів практичному досвіду ведення журналістських розслідувань;

-       На основі проведеної оцінки сформувати перелік пропозицій для забезпечення оптимальної логіки викладу, повноти змісту і прикладного значення документу.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями: 

●       Наявність досвіду проведення журналістських розслідувань;

●       Загальна вартість послуг;

●       Терміни виконання очікуваних послуг.

Наявність досвіду роботи в секторі енергетики буде перевагою

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

●        Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням:  http://bit.ly/38dL88B.

●        Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог (надати детальний бюджет).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Довідку про реєстрацію платника податків;

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

 УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД), який реалізується за підтримки уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

 

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ, до 23:59 17 лютого 2020 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: [email protected]

Контакти

  • Вікторія Василюк

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.