bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Юридичні послуги для мобільного додатку «Енергетика онлайн»
31.01.2020

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника юридичних послуг для мобільного додатку «Енергетика онлайн».

Мобільний додаток «Енергетика онлайн» створений DiXi Group за сприяння НКРЕКП в рамках проекту USAID “Прозора енергетика” для посилення впливу споживачів на розвиток ринків газу та електроенергетики. Додаток доступний для завантаження з Google Play та AppStore.

Юридичні послуги покликані забезпечити продукт необхідною експертизою та рішеннями з метою подальшого розвитку функціоналу та посилення позицій продукту в юридичній площині.

Обсяг послуг та очікувана діяльність. Очікується, що консультант надасть наступні послуги для забезпечення результату:

●       Юридичний аналіз можливості інтеграції до мобільного додатку “Енергетика онлайн” сервісів, унормованих частково договірними відносинами між ліцензіатами в секторі енергетики та споживачами товарів та послуг в сфері енергетики.  Зокрема, йдеться про інтеграцію сервісів з передачі  показників лічильників та проведення оплат.

●       Юридичний аналіз Політики конфіденційності мобільного додатку “Енергетика онлайн” на предмет відповідності законодавству України та міжнародному праву.

Очікувані результати. Очікується, що в рамках проведеної роботи, консультант підготує наступні документи:

●       Звіт з запропонованим набором юридичних рішень для інтеграції до мобільного додатку “Енергетика онлайн” сервісів, що передбачають надання послуг в рамках договірних відносин між ліцензіатами в секторі енергетики та споживачами товарів та послуг в сфері енергетики.

●       Звіт з аналізом Політики конфіденційності мобільного додатку “Енергетика онлайн” на предмет відповідності законодавству України та міжнародному праву, та переліком запропонованих змін;

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

  1. Загальна вартість надання послуг.
  2. Наявність релевантного досвіду.
  3. Терміни надання послуг. 

Додатковою перевагою будуть рекомендаційні листи від отримувачів послуг апліканта у сфері захисту інформації, захисту відповідних договірних відносин.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

●        Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.

●        Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

 Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії: 

●        Довідку про реєстрацію платника податків;

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

 Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії: 

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 13 лютого 2020 року за адресою: [email protected].

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

01021, м. Київ, вул. Інститутська 18А, оф.3

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: [email protected]

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.