bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови
31.01.2020

До участі у програмі Access запрошуються учні та учениці навчальних закладів міст Запоріжжя, Бердянськ,  Миколаїв, Херсон, Одеса, Маріуполь та Київ віком 13 – 15 років, які хотіли б безкоштовно покращити рівень володіння англійської мови.

Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується українською громадською організацією «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло» (ГО «УЦГІ «Світло», gosvitlo.org.ua, [email protected])  у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.

 Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, які не знають англійської мови або мають мінімальні знання з неї, безкоштовно поглибити свої знання англійської мови, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

 Особливо заохочуються до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я. До групи, яка набирається у м. Запоріжжі, буде запрошено 20 учнів.  Навчання розпочнеться у наприкінці лютого 2020, після формування групи.

МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ: 13 років

ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ: з лютого 2020 р. до липня 2021 р.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: програма Access компенсує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

 

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ Access ПОВИННІ БУДУТЬ НАДАТИ:

1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження(копію).

2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (копію).

Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12.

3) Документ, що підтверджує фінансовий стан дитини або її сім’ї (копію).

Таким документом може бути, наприклад, довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; або акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу; або посвідчення особи/сім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах, наприклад, внутрішньо переміщеної особи, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, або документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом, тощо.

4) 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5) Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі, чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – не обов’язково англійською мовою.

6) Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

 Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови.  Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять та дисциплінованість.

 Зазначені документи (сканкопії) потрібно надіслати на адресу [email protected]. Тема листа: «Access 2020-2021_назва міста_Заявка на участь».

 Останній день прийому документів: 20 Лютого 2020 р.

 Після 20.02.2020 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.

Питання, стосовно участі у програми Access, потрібно надсилати на адресу  [email protected]. Тема листа: «Access 2020-2021_Питання».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.