bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс для закладів вищої освіти

IREX та АУП запрошують заклади вищої освіти до участі у проєкті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Мета проєкту: розробка та впровадження методики інтеграції інфомедійної грамотності в навчальні програми.
  • Хто може брати участь у проєкті?

Науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів. Подаватись можуть окремі структурні підрозділи ЗВО (кафедри, інститути, факультети), або заявка може бути колективною – міжфакультетською тощо.

  • Що чекає на учасників проєкту?

Розробка та впровадження методики інтеграції інфомедійної грамотності в навчальні програми. Учасники отримають експертну, методичну, навчальну та грантову підтримку від проєкту. Викладацький склад буде тісно співпрацювати з командою партнерів, експертними групами та іншими ЗВО задля посилення загальнонаціональної спроможності системи освіти для оснащення української молоді навичками критичного мислення.

  • Що потрібно для участі у проєкті?

Для участі в конкурсному відборі потрібно подати заповнену форму «Заявка на участь від ЗВО 2020»

  • Коли дедлайн та куди надсилати заявку?

Заявку необхідно надіслати до 10 лютого 2020 року, 18.00 включно на електронну скриньку otaranenko@irex.org із темою листа «Заявка на участь ЗВО 2020_ Коротка назва закладу».

Завантажити форму “Заявка на участь від ЗВО 2020” та детальний опис проєкту можна за посиланням: http://bit.ly/ZVO_2020

Якщо у Вас виникли запитання щодо заповнення заявки чи діяльності проекту, звертайтесь до менеджерки програми – Олени Тараненко, otaranenko@irex.org

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств Великої Британії та США, у партнерстві з Міністерство освіти і науки України та Академія Української Преси.

Контакти

  • otaranenko@irex.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.