bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БО «БФ Бітрут академія» оголошує тендер на проведення зовнішнього аудиту діяльності організації

Благодійна організація «Благодійний фонд Бітрут академія» (далі – «Організація») шукає незалежну аудиторську фірму для проведення аудиту фінансової звітності Організації за період 01/01/2019 по 31/12/2019. 

Аудиторська перевірка має бути проведена відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA), виданих Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IAASB), зовнішнім аудитором (аудиторською фірмою), який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях, є незалежним і кваліфікованим.

Цілі та завдання аудиту

Метою є аудит фінансового звіту за рік, який подається до Посольства, та висловлення аудиторської думки згідно з ISA 800/805 щодо того, чи фінансовий звіт проекту Scala UA відповідає інструкції щодо фінансової звітності, передбачений угодою.

Звітність

Обсяг аудиту повинен бути зазначений у звіті та представлена використана методологія.

З цього приводу має бути призначено відповідального аудитора (не лише аудиторської компанії) та посаду.

До аудиторського звіту додається перевірений фінансовий звіт.

Звітність від аудитора повинна містити звіт незалежного аудитора відповідно до формату, встановленого в стандарті ISA 800/805.

Вимоги до аудиторів

Підрядником для проведення аудиту може бути особа, що відповідає таким критеріям:

Аудиторська компанія (аудитор), внесена в реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які мають право надавати аудиторські послуги.

Аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії) повинен мати свідоцтво аудитора (серія А), видане Аудиторською палатою України.

Аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії) повинен мати досвід співпраці з організаціями неприбуткового сектору.

Звіт за результатами аудиту

За результатами аудиторської перевірки аудитор повинен надати такі звіти:

  1. Звіт аудитора щодо фінансової звітності загального призначення за 2019 рік.

  2. Звіт аудитора щодо звітності про надходження та використання грошових коштів (Sida) за період 01 січня до 31 грудня 2019 року.

  3. Звіт аудитора щодо звітності спеціального призначення відповідно до міжнародного стандарту завдань з огляду (ISRE 2400).

  4. Підсумковий лист управлінському персоналу.

Відповідні звіти повинні містити думку аудитора. Звіти повинні містити результати перевірки, а також запевнення того, що аудит було проведено відповідно до міжнародних стандартів аудиту IAASB і кваліфікованим аудитором.

Перелік результатів не обмежується визначеним переліком робіт, і аудитор може також висвітлити інші питання. Звіт має містити детальну інформацію стосовно методології аудиту та обсягу проведеної перевірки. Аудитор повинен надати рекомендації для виправлення усіх виявлених недоліків. Рекомендації повинні бути подані в порядку пріоритетності.

Звіт має містити підпис та посаду відповідального аудитора, назву аудиторської компанії.

Звіт готується українською та англійською мовами, і подається до організації у двох паперових примірниках (одна копія має бути передана до Посольства Швеції в Україні) і цифрових примірниках у форматі PDF

Вимоги до участі у тендері

Зацікавлені компанії повинні до 24 січня 2020 року надіслати на електронну адресу inesa.matevosian@beetroot.academy наступні документи: 

1. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії. 

2. Сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю. 

3. Документи, які підтверджують досвід роботи компанії з неприбутковими організаціями. 

4. Комерційну пропозицію (потрібно вказати загальну вартість та погодинну тарифікацію). 

5. Пропозиція повинна містити запевнення, що аудит буде проведено відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

Попередня дата надання звіту – 20 березня 2020 року.

Контактна особа 

_________________

З будь-якими питаннями щодо уточнення технічного завдання та участі у тендері можна звертатись у письмовій формі inesa.matevosian@beetroot.academy  або за номер телефону +380934814140

Контакти

  • inesa.matevosian@beetroot.academy
  •  +380934814140
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.