bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Миколаєві оголосили міський конкурс проектів з освіти для дорослих

1 грудня у Миколаєві стартував перший міський конкурс кращих проєктів у сфері освіти дорослих. Таке рішення було прийняте під час засідання Громадської ради з питань освіти дорослих міста Миколаєва за участі представників місцевих громадських організацій. 

1 грудня у Миколаєві стартував перший міський конкурс кращих проєктів у сфері освіти дорослих. Таке рішення було прийняте під час засідання Громадської ради з питань освіти дорослих міста Миколаєва за участі представників місцевих громадських організацій. Дедлайн – 31 грудня 2019 року.

Учасниками Конкурсу можуть стати провайдери освіти дорослих в Миколаєві, у тому числі усі зацікавлені державні чи приватні, комерційні, комунальні установи, окремі  громадяни, котрі працюють у сфері освіти дорослих. 

“Прийом заявок триватиме з 1 по 31 грудня цього року. А вже у 2020-му, протягом січня-лютого працюватиме комісія – своєрідне журі конкурсу, яка обере переможців. Нам хочеться, щоб конкурс став традиційним, адже поки що йому немає аналогів у Миколаєві”, – розповідає Олена Пєхота, голова Ради. 

Організатори зазначають, що до участі у конкурсі приймаються освітні проекти, які були повністю реалізовані протягом 2019 року. 

Серед критеріїв, за якими будуть оцінювати проекти - інноваційність ідеї, покладеної в основу проекту; соціальна значимість для міста та цільової групи; ефективність і дієвість використаного інструментарію; можливість узагальнення та поширення досвіду реалізації проекту. 

“Ми хочемо заохотити можливих учасників конкурсу, об’єднати зусилля, досвід та виробити спільне бачення, аби створити та підтримувати умови для громади, яка постійно навчається. Тим паче, якість освіти на сьогодні є провідним трендом розвитку громад”, – підкреслює член Громадської ради, виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Яблоновська. 

Переможців конкурсу визначатимуть у кількох номінаціях: “Кращий освітній проект з активізації місцевих громад”, “Кращий освітній проект для осіб поважного віку”, “Кращий освітній проект, спрямований на соціальну інтеграцію ВПО та інших вразливих груп населення”, “Кращий освітній проект, спрямований на соціальну інтеграцію”, “Кращий освітній проект, спрямований на сприяння працевлаштуванню або розвиток соціального підприємництва”.  

З умовами конкурсу відповідно до Положення про конкурс можна ознайомитися за посиланням:  

За інформацією Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.