bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відеоконкурс від проєкту «ДІЄМО» про запобігання корупції в українських громадах

Проєкт «ДІЄМО» («Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті») оголошує конкурс аматорських відео про запобігання корупції в українських громадах! Дедлайн - 20 грудня 2019 року.

Яка мета ініціативи? Активізація молоді та громадян в ОТГ, привернення уваги до теми корупції в освітніх і медичних закладах.

Хто може долучитись? Учасником/учасницею конкурсу можуть всі бажаючі жителі  України  віком від 12 років. Троє переможців отримають цінні подарунки: powerbank, жорсткий диск (SSD), термогорнятка. Також учасники конкурсу отримають брендовані блокноти та еко-сумки.

Які роботи беруть участь у конкурсі? Щоби взяти участь у конкурсі необхідно записати відеоролик, який би демонстрував, як можна зробити вашу громаду кращою через підвищення прозорості та ефективності в освіті та медицині.

Якою є тематика відео і сценаріїв? У фокусі конкурсу – теми підвищення прозорості та підзвітності влади в українських громадах:

  • Бюджет ОТГ на освіту та/чи медицину: на що заплановано витратити і скільки.
  • Як громадськість бере/чи може брати участь в плануванні бюджету вашої ОТГ.
  • Система «Прозоро»  і моя ОТГ. Що я дізнався, подивившись закупівлі?
  • Наглядові ради при школах та медичних закладах в нашій ОТГ.

Маєш цікаву ідею, але не впевненийчи відповідає вона заявленим темам? Не біда, надсилай опис відео та/чи ідеї на офіційну фейсбук-сторінку «ДІЄМО» (https://www.facebook.com/UCCCTUkraine)  та отримай фідбек від команди конкурсу.

Який формат допустимий? Відео можуть бути соціальною рекламою, репортажем, влогом, музичним кліпом абощо: ніяких обмежень щодо формату, стилю і наповненню немає.

Скільки робіт можна подати? Один учасник/учасниця може надати необмежену кількість робіт, але лише одна робота може зайняти призове місце.

Який хронометраж оптимальний? При розробці відео враховуйте, будь ласка, що рекомендований хронометраж повинен бути не менше 1 хвилини та не більше 5 хвилин.

При оцінці відео будуть враховуватись:

- Оригінальність ідеї;

- Найкраще розкриття теми та креативність;

- Чіткість та ясність основної думки;

- Наскільки відео відповідає темі Конкурсу;

- Тривалість відео не менше 1 хвилини та не більше 5 хвилин;

- У відео не може бути використано матеріали, що є об’єктами інтелектуальної власності без згоди автора/авторів;

- Відео не може містити спотворену або неточну інформацію;

- Відеоробота має бути зареєстрована за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyY_IREqLICTuIDFsm3GAGWbWxxPkvvtbXRBTZYn3RAN1f7w/viewform).

Як довго триватиме конкурс?

З 28 листопада по 20 грудня 2019 року (включно).

25 грудня буде оголошено переможців конкурсу на офіційній фейсбук-сторінці проєкту.

На що спрямований Проєкт «ДІЄМО» («Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті»)?

Проєкт націлений на підвищення прозорості у галузях охорони здоров’я та освіти, як двох ключових сфер, в яких громадяни особливо стурбовані поширенням корупції, шляхом використання у громадах інструментів підзвітності та громадського нагляду за коштами та ефективністю надання послуг в освіті та медицині, поліпшення співпраці мешканців та влади, залучення громадян до прийняття рішень та зниження корупційних ризиків.

Виконавцем проєкту є Глобал Ком’юнітіз разом з партнерами-виконавцями проєкту (Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!», CASE Ukraine), які співпрацюють з 20 ОТГ протягом 2 років: надаючи навчання та підтримку громадянам, засобам масової інформації та органам місцевого самоврядування.

Долучайтеся до Фейсбук-сторінки проєкту «ДІЄМО!»(https://www.facebook.com/UCCCTUkraine)

Контакти

  • https://www.facebook.com/UCCCTUkraine
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.