bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на кращий ескіз годівничок

Конкурс

У Дніпрі Gagarin Park та Noosphere оголошують конкурс серед 1-11 класів на кращий проект годівничок.

Намалюйте разом усім класом, школою або самотужки два окремих ескізи годівничок у космічній тематиці: один - для пташок, другий - для білок.

Надішліть заявку з ескізами у електронному вигляді на email: competition@noosphere.com. Для цього сфотографуйте свій ескіз та додайте файл до електронного листа у форматі .jpg чи .png.

Краща робота буде взята за основу для виготовлення та встановлення годівничок в експозиційній зоні Ботанічного саду ДНУ імені Олеся Гончара “Gagarin Park”! А переможець конкурсу, клас або група стане першим, хто відвідає оновлений Планетарій у Дніпрі перед його офіційним відкриттям!

Учасники, які посядуть друге та третє місце, отримають заохочувальні призи.

Конкурсні роботи приймаються з 4 жовтня до 15 грудня 2019 року. Переможці конкурсу будуть оголошені не пізніше 15 січня 2020 року.
До участі приймаються роботи тільки від усього класу або школи. Роботу має подавати керівник, вчитель або методист класу чи школи.

Вимоги до роботи:

  • Обидва ескізи мають бути виконані в єдиному стилі в космічній тематиці.
  • Кожен ескіз має зображати годівничку з трьох сторін.
  • Обидві годівнички мають бути спроектовані таким чином, щоб могли встановлюватися окремо від дерев (без їх розміщення на деревах та були розміщені вільно) або передбачати такий спосіб встановлення (кріплення) на дереві, що унеможливлює будь-яке пошкодження такого дерева.
  • Ескізи мають передбачати виготовлення таких годівничок з екологічних матеріалів (переважно з дерев’яних матеріалів) та які можна фарбувати у різні кольори (кольорові гами).
  • Ескізи годівничок можуть бути спроектовані (розроблені) у паперовому вигляді або за допомогою програмних додатків.

Перед подачею конкурсного ескізу, будь ласка, ознайомтеся з повними офіційними правилами конкурсу за посиланням: https://gagarinpark.dp.ua/konkurs-godivnyts.pdf

Контакти

  • competition@noosphere.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.