bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Україна стане частиною новаторського міжнародного мистецького проекту

Нагадаємо, що у 2017 році Черкаси стали частиною проекту Inside Out Ukraine митця JR Тоді Черкаське відділення мережі ЛЖВ  взяли участь у міжнародному проекті Inside Out Project, долучившись до 260 тисяч учасників цього проекту із 129 країн. За допомогою фото-інсталяції  та постерів  на стіні Реабілітаційного Центру для Жінок (Черкаси, вул.Кобзарська, 1 ) прагнули привернути увагу до  до проблеми агресії у суспільстві. 
 
У довіднику будуть зібрані  100 портретів людей віком від 1 до 100 з усього світу.
 
“Сьогодні ми живемо в часи швидких змін.Ми б хотіли, щоб ви  надіслали нам свій або  портрет того, кого ви знаєте, віком 48 років, хто представлятиме Україну! Беручи участь у цьому проекті, ви не лише будете представниками свого віку, але й візьмете участь у книзі, яка пов’язуватиме  вас  із людьми різного віку та з окремими дітьми, які, сподіваємось, читатимуть цю книгу у кожному віці та стадії свого життя”, - інформує координатор проекту в Україні Анна Катруліна
 
Взяти участь можна надіславши портрет за адресою insideout.cherkassy@gmail.com разом із заявкою https://forms.gle/8AgiLWcyA3nmnXTq8 
 
Технічні умови до портрету:
- Впритул
- Білий фон
- Ні марок, ні логотипів
- Ні надмірно виразному обличчу
 
Приклади фотографії надамо за запитом
 
Нагадаємо, що у 2017 році Черкаси стали частиною проекту Inside Out Ukraine митця JR.  Тоді Черкаське відділення мережі ЛЖВ  взяли участь у міжнародному проекті Inside Out Project, долучившись до 260 тисяч учасників цього проекту із 129 країн. За допомогою фото-інсталяції  та постерів  на стіні Реабілітаційного Центру для Жінок (Черкаси, вул.Кобзарська, 1 ) прагнули привернути увагу до  до проблеми агресії у суспільстві. 
 
JR - Один з учасників списку найвпливовіших людей року за версією журналу Time  у 2017 році. 20 жовтня JR виграв премію TED за 2011 рік. TED Prize - премія TED, що присуджується з 2005 року - $100 000 за «бажання змінити світ» (wish to change the world) і створив проект Inside Out. Його документальний фільм «Обличчя, села» про подорож по французькій глибинці зібрав масу кінонагород, від номінації на премію «Оскар» до премії «Золоте око» Каннського кінофестивалю.
 
По додаткових питаннях/співпраці звертайтесь 
Анна Ка (Smart Buro)
https://www.facebook.com/annortegagaona
 

Контакти

  • insideout.cherkassy@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.