bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Послуги з проведення інформаційної кампанії «Безпека пацієнта в моїх руках»

Послуги з проведення інформаційної кампанії  «Безпека пацієнта в моїх руках», включаючи друк матеріалів, медіамоніторинг та звітність. Дедлайн –14 листопада 2019 року.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю Послуг з проведення інформаційної кампанії “Безпека пацієнта в моїх руках”, включаючи друк матеріалів, медіамоніторинг та звітність, в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  
«14» листопада 2019 року до 13:00 (включно) за київським часом.

Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді кольорових сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т. ін., на електрону адресу: v.klevtsova@phc.org.ua з зазначенням у темі листа: «Послуги з проведення інформаційної кампанії “Безпека пацієнта в моїх руках”, включаючи друк матеріалів, медіамоніторинг та звітність» 

до уваги: провідного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії.

Контакти

  • Клєвцова Вікторія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.