bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на виготовлення відеороликів

Громадська організація «Криголам» оголошує тендер на виготовлення відеороликів для Youtube, Facebook та Twitter для проекту #ШоТам.

Технічне завдання на виробництво відео-роликів

Громадська організація «Криголам» оголошує тендер на виготовлення відеороликів для Youtube, Facebook та Twitter для проекту “#ШоТам” https://www.youtube.com/channel/UCc33MVMmfHcPGBgV0AZYWlQ/videos?view_as=subscriber  та https://www.facebook.com/SchoTaam/ на тему: Зміни в Україні. Історії успіху.

Логлайн: ми розповідаємо історії успіху, зміни та реформи в Україні.

Заявки на участь у тендері приймаються до 19 жовтня 2019 року.

Мета: Виготовити відеоролики, які приверне увагу та запам’ятається широкій аудиторії, буде мотиваційним та  стимулюючим до позитивних змін.

Опис: інформаційни проект “#ШоТам” має на меті показати аудиторії позитивні зміни в країні. У епізодах проекту мають бути показані історії успіху, стартапи, реформи, зміни і т.п. які відбулися в країні за останні п’ять років.

Формат відео: 1 хвилинні титровані відео

Завдання: створити 585 відеоролик та 585 - 5-ти секундних анімованих картинки, які зможуть стати вірусними, спонукати до розповсюдження та поширення в соціальних мережах, національних та регіональних телекомпаніях. Відео мають показати, що кожен українець може вільно та недорого подорожувати Україною

Цільова аудиторія: 18 - 45 років, всі регіони України; ролик має бути простим та цікавим.

Формат: титровані відео

Техничні данні: відео в двох форматах 720*720 px та 1280*720 px, 25 fps.

Мова: українська

Заявку необхідно надіслати  електронною поштою на адресу: kryholam@gmail.com  з темою листа: «Тендер на виготовлення відео #ШоТам»

 Додаткову інформацію можна отримати у координатора

Артем Іпатов, ГО “Криголам”, за телефоном:  

050 6 573 572, e-mail: ipatovstyle@gmail.com

 

Контакти

  • kryholam@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.