bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» шукає фасилітатора

БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» шукає фасилітатора для проведення ІІ Всеукраїнського Форуму секс-працівників України.Термін подання документів продовжено:  по «13» жовтня 2019 р.,  реєстрація документів завершується о 23.59 06.10.2019.

І. Обсяг послуг/робіт

1.

Забезпечення комунікації учасників Другого Всеукраїнського Форуму секс-працівників України на етапі підготовки. Узагальнення пропозицій для проведення форуму з урахуванням рішень Першого Всеукраїнського Форуму секс-працівників України.

2.

Забезпечення ефективного процесу колективного обговорення з урахуванням пропозицій кожного учасника, забезпечення попередження та розв’язання конфліктних ситуацій, взаємоузгодження позицій учасників та прийняття консолідованих рішень учасниками Другого Всеукраїнського Форуму секс-працівників України з урахуванням положень Стратегічного плану
Об’єднання секс-працівниць/ків на 2018-2020 роки та Комунікаційної стратегії щодо декриміналізації секс-роботи в Україні .

3.

Складення звіту щодо наданих послуг.

 

ІІ. Кваліфікаційні вимоги

Наявний досвід організації та проведення заходів щодо посилення лідерського потенціалу та спрямованих на захист прав представників ключових груп населення

Наявний досвід організації та проведення заходів спрямованих на захист прав секс-працівників буде перевагою

Наявність професійних якостей психолога, зокрема: доброзичливість, стійкість до стресу, відповідальність, оптимізм, організованість, терплячість, уважність, самовладання, тактовність, ввічливість, об’єктивність, гнучкість поведінки, вміння слухати, креативність

Вільне володіння українською/російською мовами

 

ІІІ. Перелік документів, які необхідно подати:

1.    Заповнений, підписаний та відсканований Додаток  до Оголошення.

2.    Усі документи, які вимагаються Додатком до Оголошення.

Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу legalife.ukraine.info@gmail.com з поміткою в темі листа «Надавач консультаційних послуг/ виконавець робіт - фасилітатор для проведення Форуму секс-працівників України».

Термін подання документів продовжено:  по «13» жовтня 2019 р.,  реєстрація документів завершується о 23.59 06.10.2019.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Перелік документів для подання та інші умови конкурсу зазначено у  ОГОЛОШЕННІ ПРО КОНКУРС (файли додаються)

Контакти

  • За додатковою інформацією звертатися: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» за телефоном: 0978922584 до менеджера з адміністративної діяльності Трофімова Валерія е-mail: trofimovvaleriy3@gmail.com.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Наталія Дорофєєва   275 днів тому   #  

Увага! Термін подання документів: по «13» жовтня 2019 р., реєстрація документів завершується о 23.59 13.10.2019.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.