bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на розробку і опису методології формування вибірки

Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) шукає підрядника на послуги з опису методології формування вибірки, а також формування вибірки опитування населення для профілювання ВПЛ в Луганській області.

Посилання: 8101880

Предмет: Розробка і опис методології формування вибірки, а також формування вибірки опитування населення для профілювання ВПЛ в Луганській області.

Дата закриття тендеру: 18.10.2019 17:00 (за Київським часом)

Представництво Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) шукає підрядника на послуги з опису методології формування вибірки, а також формування вибірки опитування населення для профілювання ВПЛ в Луганській області.

Для участі в тендері потрібен повний пакет документів на здійснення відповідної діяльності (реєстрація приватного підприємця або юридичної особи).Скановані копії перерахованих документів просимо прикріпити разом із заповненою комерційною пропозицією (RFQ) на електронному майданчику.

Пропонуємо ознайомитися із запитом і дати свою цінову пропозицію. Перейдіть за посиланням https://smarttender.biz/komertsiyni-torgy/7758201/?ticket=BF9E0A96-C17B-4DFD-9F9D-2AEF2257F88D і завантажте прикріплені файли, заповніть необхідні поля, вкажіть реквізити учасника тендеру, підпишіть документ у директора, поставте печатку компанії-учасника тендера, відскануйте форму і прикріпіть файли назад (на платформу Смарттендера).

Пропонована послуга повинна відповідати вимогам, викладеним у «Запиті комерційної пропозиції» (додається).

Подача пропозиції повинна здійснюватися в установленому форматі (скани всіх сторінок пропозиції, або в окремих .jpg файлах, або в окремих / єдиному .pdf файлі; документ PDF c підписом / печаткою).

Подача всього або частини пропозиції в вільно редагованому форматі (Word, TXT і т.д.) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ.

Пропозиції повинні бути відправлені не пізніше 17:00 18.10.2019. Всі пропозиції, що надійшли пізніше, брати участь в конкурсі не будуть.

Пропозиції, що надійшли в NRC іншим способом, надіслані поштою, доставлені кур’єром, надіслані на електронну скриньку, братися до уваги не будуть.

Питання і уточнення надсилати на: ua.procurement.sdo@nrc.no

Просимо взяти до уваги що Норвезька рада у справах біженців передбачає післяплату протягом 12 робочих днів після виконання послуги.

93400 Severodonetsk, Ukraine

www.nrc.no 

ua.procurement.sdo@nrc.no

 

Контакти

  • Алексей Лягущенко
  • 050-468-45-48 или 067-828-58-67
  • Євген Нікітенко
  • 050-468-45-85 або 067-828-58-85
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.