bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розробка навчальної програми та матеріалів для викладачів та учнів

Представництво Датської ради з питань біженців в Україні (ДРБ) повторно проводить збір комерційних пропозицій для укладання угоди на консультаційні послуги з розробки навчальної програми та матеріалів для викладачів та учнів за темою мінімізації ризиків, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями, які виникли або загострились внаслідок збройного конфлікту на сході України. Консультант буде працювати у рамках проекту, що реалізується ДРБ у партнерстві з ЮНІСЕФ.

Інструкції із подання пропозицій, процес аналізу пропозицій та вибору постачальників описано в Інструкції (окремий лист робочої книги форми комерційної пропозиції) та в технічному завданні. Пропозиції мають містити такі документи:

 1. заповнена та підписана форма комерційної пропозиції;
 2. план роботи для розробки навчальної програми і матеріалів (для вчителів для роботи з дітьми, та для учнів) з мінімізації ризиків, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями;
 3. приклади робіт раніше розроблених навчальних матеріалів та курсів;
 4. копія диплому про вищу освіту в сфері педагогіки, філології або психології;
 5. опис експертиз у довільній формі, де треба розкрити наявність досвіду та знань у таких царинах:
 • розробка методологічних та навчальних матеріалів та курсів;
 • знання, релевантні до мінімізації ризиків, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями;
 • досвід проведення тренінгової діяльності для спеціалістів освіти;
 • досвід роботи з дітьми та молоддю.

За бажанням до пропозицію можна додати будь-які матеріали, рекомендації, подяки, сертифікати, тощо. Пропозицію має бути надано у вигляді скан-копії на електронну скриньку: tender.ukr@drc.ngo

Скан-копії мають бути кольоровими і чіткими, дрібний текст має бути розбірливим. В полі тема електронного повідомлення треба зазначити: 

RFQ-UKR-MAR-2019-017 Consultancy risk minimization 15.10.2019 10-00 [ваше прізвище або назва компанії]

Кінцевий термін подання пропозицій – до 10:00 години 15 жовтня 2019 року. Пропозиції отримані після закриття або на адресу електронної пошти, відмінну від зазначеної вище не будуть розглянуті.

Всі питання просимо надсилати електронною поштою на адресу: bidding.questions@drc-ukraine.org

Переможець зобов’язується підписати договір за наведеною формою, невід’ємною частиною якого є Етичний кодекс, додаємо примірник договору для ознайомлення.

 

 

 

 

Контакти

 • Скічко Дмитро
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.