bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошення до участі у тендері

Громадська організація «ВакциНація» запрошує фізичніх осіб підприємців подати цінову пропозицію з підготовки та проведення серії заходів у відповідь на спалах кору.

В рамках проекту «Розвиток потенціалу у галузі охорони здоров’я та освіти на підтримку відповіді на спалах кору в окремих регіонах», який реалізується за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, громадська організація «ВакциНація» запрошує провайдерів з конференц сервісу, координаторів та експертів з розробки контенту для семінарів, експертів для збору та аналізу даних в ході заходів з додаткової вакцинації від кору, менеджера з комунікацій, фізичних осіб підприємців подати цінову пропозицію з підготовки та проведення серії заходів у відповідь на спалах кору.
Оголошення та конкурсна документація за посиланням:
https://drive.google.com/open?id=1tfLPJo-m4q4_1mFg0z7WwQijmlpbcEZb 
Просимо подати свої пропозиції до 12:00 07 жовтня 2019 р, за поштовою адресою 01001, Київ -1, а/с 209, для Сенькусь Анастасії.
Додаткові запитання, щодо умов тендеру надсилайте на електронну vaccination.ua@gmail.com.

Контакти

  • a.takmakova@gmail.com
  •  vaccination.ua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.