bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на проведення аналізу рішень Львівської ради та відповідей на звернення містян та містянок

ГО «Освітній центр з прав людини у Львові» оголошує тендер на проведення аналізу рішень Львівської ради та відповідей на звернення містян та містянок у рамках проекту «Lviv. Becoming Human Rights City» за фінансової підтримки Посольства Нідерландів.

Місто прав людини (Human Rights City) - це не просто соціальний та політичний процес, основною філософією якого є твердження, що права людини є найбільш фундаментальним принципом. Місто прав людини підкреслює, що всі члени і членкині міста мають право на повагу незалежно від їх раси, національності, сексуальної ідентичності, соціального статусу та культурного походження.  Вони вільно беруть участь у житті та творенні міста, а також відповідають за прийняття рішень та політику міста.

Так званий аудит рівності рішень Львівської міської ради з  1 січня 2018 року до 30 червня 2019 року дозволить перевірити ці рішення на відповідність принципам Загальної декларації прав людини, а також допоможе  зрозуміти, які інтереси соціальних груп враховуються або ж піддаються дискримінації у рішеннях міської влади.

Кінцевий термін подачі тендерних пропозицій: 15 жовтня

Максимальна сума тендеру: 90 тис. грн.

Аналіз та моніторинг  включатиме:

  • аналіз рішень, розпоряджень та ухвал Львівської міської ради з 1 січня  2018 року до 30 червня 2019;

  • аналіз громадянських звернень з 1 січня 2018 року до 30 червня 2019;

  • аналіз затверджених бюджетів з 1 січня 2018 року до 30 червня 2019;

  • розробка механізмів-рекомендацій Львівській міській раді  перевірки прийнятих рішень щодо їх відповідності основним принципам поваги прав людини.

Очікувані результати:

- на основі аналізу-аудиту рішень міської влади Львова розроблено механізм перевірки рішень щодо їх відповідності основним принципам прав людини.

         Для участі в тендері просимо надіслати лист-зацікавлення, інформацію про організацію та/або потенційних виконавців аналітичної роботи, у разі наявності копії реєстраційних документів.


Кінцевий термін подачі документів  - 15 жовтня 2019 р.

Термін проведення аналізу - 20 жовтня 2019 р. - 25 січня 2020 р.

Документи надсилати на електронну адресу echr.lviv@gmail.com. Контактна особа - Попович Тетяна 

 

 

 
 

Контакти

  • ГО “Освітній центр з прав людини у Львові” Тетяна Попович t.popovych.act@gmail.com +38 063 037 49 80
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.