В рамках проекту «Зміцнення культури законності», що впроваджується Центром культурного менеджменту (Львів) за фінансування Посольства Королівства Нідерландів, оголошуються одразу три конкурси:
Роботи мають створювати емоційно привабливий образ правосвідомої та вільної від корупції людини. Вони можуть бути виконані у будь-якому форматі та необов’язково повинні відповідати професійним стандартам якості.
Тривалість роликів не повинна перевищувати 1 хвилини.
Хоч якість виконання конкурсної роботи буде братися до уваги, найважливішим критерієм оцінювання буде її зрозумілість та креативність.
Для участі у конкурсі необхідно розмістити конкурсну роботу у власному життєписі будь-якої соціальної мережі (Facebook, LinkedIn, Instagram, інше) та заповнити відповідну заявку не пізніше 10 грудня 2019 року.
Усі заявлені на конкурс роботи будуть оцінені незалежним журі, а також шляхом відкритого онлайн-голосування.
Переможця конкурсу буде визначено до 31 грудня 2019 року і нагороджено відповідним сертифікатом та призовим планшетом вартістю 4 000 – 5 000 гривень.
2. Конкурс мистецьких проектів.
Кожен пропонований проект повинен висвітлювати суспільну цінність верховенства права і необхідність культури законності як важливої складової вільного від корупції суспільства.
Має відбутися щонайменше один публічний захід з представленням мистецького продукту, створеного в рамках проекту.
Буде підтримано 7 проектів з максимальним бюджетом до 30 000 гривень.
Проекти можуть включати:
Проектні заявки (опис проекту та бюджет проекту) приймаються від юридичних осіб усіх форм власності до 31 січня 2020 року на адресу [email protected].
Реалізація проектів має відбутися у проміжку з 1 березня 2020 року до 31 травня 2021 року.
2. Програма національних обмінів.
Підтримуються міжрегіональні візити/ініціативи, що сприяють формуванню культури законності як важливої складової вільного від корупції суспільства.
До участі в конкурсі запрошуються юридичні особи усіх форм власності. Зокрема, громадські організації та ЗМІ.
Візити повинні відбуватись не раніше ніж за 3 тижні, і не пізніше ніж за 2 місяці від дати подання заявок. Час перебування учасників у приймаючому місті може тривативід1 до 5 днів.
Кожен пропонований проект повинен передбачати проведення публічних заходів.
В рамках Програми буде підтримано 20 проектів з максимальним бюджетом до 15 000 гривень.
Приклади можливих дій, на які надається підтримка:
Проекти оцінюються за такими критеріями:
Бюджет проекту може передбачати такі витрати:
Не оплачуються такі витрати:
Впродовж двох тижнів після реалізації проекту учасники зобов’язані подати фінансовий звіт, а також опублікувати звітну публікацію (не менше 300 слів та 3 фотографій) в соціальній мережі.
Розпорядником грантових коштів може бути організація, яка подає заявку, чи організація, яка виступає приймаючою стороною.
Заявки приймаються на постійній основі від 1 грудня 2019 року до 30 червня 2021 року, або до вичерпання грантового фонду Програми.
Проект «Зміцнення культури законності», реалізується за кошти Посольства Королівства Нідерландів.
Коментарі