bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг з першої невідкладної допомоги для персоналу ДРБ

ДРБ проводить збір комерційних пропозицій на проведення тренінгів з надання першої невідкладної допомоги для персоналу ДРБ в містах Київ, Маріуполь, Слов’янськ та Сєверодонецьк. Інструкції із подання пропозицій, процес аналізу пропозицій та вибору постачальників описано в доданій Інструкції та в технічному завданні. 

Ваша пропозиція має містити:

- заповнену та підписану форму комерційної пропозиції

- програму чи опис тренінга. 

За бажанням до пропозиціЇ можна додати будь-які матеріали: рекомендації, сертифікати, тощо. 

Пропозицію має бути надано у вигляді скан-копії на електронну скриньку: procurement.mariupol@drc-ukraine.org

Скан-копії мають бути кольоровими і чіткими, дрібний текст має бути розбірливим. В полі тема електронного повідомлення треба зазначити: RFQ-UKR-MAR-2019-010 first aid 27.09.2019 11-00 [назва підприємства]

Кінцевий термін прийняття пропозицій - до 11:00 години 27 вересня 2019 року. Пропозиції отримані після закриття або на адресу електронної пошти, відмінну від зазначеної вище не будуть розглянуті.

Всі питання просимо надсилати електронною поштою на адресу: bidding.questions@drc-ukraine.org

Переможець зобов’язується підписати договори за наведеною формою, невід’ємною частиною яких є Загальні умови постачання послуг та Етичний кодекс, додаємо ці документи для ознайомлення.

Контакти

  • Дмитро Скічко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.