Посулуги Кризового психолога в м. Купянськ

Послуги кризового психолога  в субпроект направлений на створення єдиної соціально-культурної платформи (м. Купянськ), що фінансується Світовим банком.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Проект подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей

Грант № TF0A3307

Назва завдання: „Кризовий психолог”

№ завдання (за Планом закупівель): KU-CS-1-008-ІС

Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі - Грант) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі -Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - МТОТ). Для здійснення діяльності за Проектом, МТОТ має намір витратити частину коштів Грантів для платежів за консультаційні послуги.

В рамках реалізації проваджується субпроект «Кожен має значення» (далі - Субпроект). Субпроект направлений на створення єдиної соціально-культурної платформи (ХАБу) для розширення спектру якісних соціальних послуг, спрямованих на підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО), комбатантів та їх сімей і приймаючої громади міста Куп’янськ, Харківської області.

 Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають послуги спеціаліста психолога щодо здійснення психосоціальної підтримки ВПО та постраждалому від конфлікту на сході України населенню. Консультант працюватиме з ВПО, комбатантами, населенням міста за такими напрямками, але не обмежуючись ними: • надання екстреної професійної допомоги при різноманітних психологічних станах;
• застосування методів кризової психології; перша психологічна допомога у кризовому стані; • кризова інтервенція; • психологічна допомога постраждалим внаслідок кризових травматичних подій; • посттравматичні стресові розлади та консультування; • особливості дії психічної травми при кризових ситуаціях;
• психологічне консультування клієнтів у кризових станах; • надання екстреної психологічної допомоги при істериці.

Режим надання послуг – Консультант надаватиме свої послуги протягом неповного робочого дня – чотири (4) години на день впродовж трьох (3) днів на робочий тиждень. Послуги надаватимуться у місті Куп’янськ, Харківської області.

Виконання завдання орієнтовно триватиме до 31 травня 2020 року.

Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання KU-CS-1-008-ІС.

 МТОТ запрошує правомочних фізичних осіб - індивідуальних консультантів (надалі - Консультанти) висловити свою зацікавленість у наданні Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

  • вища освіта за спеціальністю Психологія, Соціальна педагогіка або подібне;
  • підтверджений досвід індивідуального консультування, проведення групових заходів – не менш двох (2) років;
  • підтверджений досвід роботи (надання соціальних послуг, консультування, тренінгова робота і т.п.) з внутрішньо-переміщеними особами, комбатантами і членами їх сімей – не менше одного (1) року;
  • досвід проведення психодіагностичної роботи;
  • володіння методами психологічного консультування;
  • впевнений користувач ПК;
  • вільне володіння українською та російською мовами.

Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

  • наявність додаткових навчальних сертифікатів з арт-терапії, кризового консультування і т.п.

 Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа:      Володимир Воротюк

Телефон:   + 38 (044) 536-92-55

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00(за місцевим часом) 25 вересня 2019 року.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.

Тема листа – “Виявлення зацікавленості - KU-CS-1-008-ІС, Кризовий психолог”.

Ел.пошта:     brigin@mtot.gov.ua, копія vorotyuk@outlook.com, brigin@ukr.net та z.amiranovich@gmail.com.

Контакти

  • + 38 (044) 536-92-55
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.