bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Посулуги Консультанта з бухгалтерського обліку в м. Купянськ

Послуги консультанта з бухгалтерського обліку в субпроект направлений на створення єдиної соціально-культурної платформи (м. Купянськ), що фінансується Світовим банком.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Проект подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей

Грант № TF0A3307

Назва завдання: „Консультант з бухгалтерського обліку”

№ завдання (за Планом закупівель): KU-CS-1-003-ІС

Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі - Грант) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі -Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - МТОТ). Для здійснення діяльності за Проектом, МТОТ має намір витратити частину коштів Грантів для платежів за консультаційні послуги.

В рамках реалізації проваджується субпроект «Кожен має значення» (далі - Субпроект). Субпроект направлений на створення єдиної соціально-культурної платформи (ХАБу) для розширення спектру якісних соціальних послуг, спрямованих на підтримку інтеграційних та адаптаційних процесів серед внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО), комбатантів та їх сімей і приймаючої громади міста Куп’янськ, Харківської області.

 Консультаційні послуги (надалі - Послуги) передбачають послуги спеціаліста з бухгалтерського обліку, який буде здійснювати: бухгалтерський облік та звітність, фінансовими контроль, вести відповідний фінансовий документообіг, консультації з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, проведення семінарів та тренінгів, надання адресної підтримки та супроводу внутрішньо переміщеним особам і комбатантам, які починатимуть підприємницьку діяльність під час роботи Субпроекту.

Режим надання послуг – Консультант надаватиме свої послуги протягом стандартного робочого дня, п’ять (5) робочих днів на робочий тиждень. Послуги надаватимуться у місті Куп’янськ, Харківської області.

 Виконання завдання орієнтовно триватиме до 31 травня 2020 року.

 Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання KU-CS-1-003-ІС.

МТОТ запрошує правомочних фізичних осіб - індивідуальних консультантів (надалі - Консультанти) висловити свою зацікавленість у наданні Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг.

Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:

  • вища або середня спеціальна освіта з бухгалтерського обліку, та/або фінансів, та/або економіки;
  • підтверджений досвід роботи консультантом, бухгалтером не менше трьох (3) років;
  • практичні знання національних стандартів бухгалтерського обліку, вимог податкового законодавства, господарського, цивільного та трудового права;
  • навички організації самостійної та командної роботи;
  • навички ділового спілкування;
  • навички роботи з комп’ютером та офісним програмним забезпеченням;
  • вільний рівень володіння українською та російською мовою.

 Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:

  • володіння іноземними мовами.

 Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

 Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.

 Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:

Контактна особа:      Володимир Воротюк

Телефон:   + 38 (044) 536-92-55

Ел.пошта: vorotyuk@outlook.com

Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00(за місцевим часом) 25 вересня 2019 року.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.

Тема листа – “Виявлення зацікавленості - KU-CS-1-003-ІС, Консультант з бухгалтерського обліку”.

Ел.пошта:     brigin@mtot.gov.ua, копія vorotyuk@outlook.com, brigin@ukr.net та z.amiranovich@gmail.com.

Контакти

  • + 38 (044) 536-92-55
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.