Запит пропозицій на надання комплексу послуг у сфері відеозйомок

Проект міжнародної технічної допомоги «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) шукає підрядника для надання послуг з відеозйомки заходів. 

Проект міжнародної технічної допомоги «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) шукає підрядника для надання послуг з відеозйомки заходів проекту з подальшим виготовленням інформаційно-промоційних відео роликів. Термін дії договору, який заплановано укласти із переможцем відбору пропозицій – довгостроковий (до кінця 2019 року, з можливою пролонгацією договору ще на 2 роки). У зв’язку з чим, оголошуємо запит пропозицій на «Надання комплексу послуг у сфері  відеозйомок заходів проектів під час конференцій та тренінгів у м. Київ і регіонах України із подальшою обробкою, монтажем та виготовленням презентаційних відеопродуктів».

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у Додатку 1. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання ЗАПИТ на ПРОПОЗИЦІЇ (ЗП).

У випадку вашої зацікавленості, просимо надсилати ваші пропозиції до 18.00 год, 18 вересня 2019 р.на електронну адресу: tender-ua@irex.orgз темою листа «Відеопослуги-Пропозиція»

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

            Запропоновані послуги будуть розглядатися і оцінюватися відповідно до повноти пропозиції та її відповідності до вимог ЗП (Додаток 1). Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Візьміть до уваги, що IREX не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.

Чекаємо на ваші пропозиції.

 З повагою,

Менеджер проектів

Любов Квасюк

Контакти

  • 095 9366298
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.