bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Керівник відділу моніторингу та оцінки

Державна установа  «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на вакантну посаду Керівника відділу моніторингу та оцінки в рамках проекту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Дедлайн - 23 вересня 2019 року.

Назва посади: Керівник відділу моніторингу та оцінки

Загальна інформація:

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на соціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики  і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

 

Обов’язки консультанта:

 1. Розбудова та забезпечення  функціонування регіональної системи МіО громадського здоров’я, в тому числі з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань.
 2. Забезпечення координації діяльності відділу МІО з МОЗ України, іншими державними і недержавними організаціями та установами з метою впровадженням програми ГФ.
 3. Забезпечення координація діяльності відділу МІО за напрямками:
 4. Використання інформаційних систем (МІС, е-ТБ менеджер, e-Helth, електронних інструментів та інших електронних баз даних), що перебувають у відомчому використанні ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», інших установ та відомств, неурядових організацій, тощо та забезпеченні їх інтеграції в єдиний медичний інформаційний простір України.
 5. Організації дослідницької діяльності у сфері МІО в рамках виконання проекту ГФ (дозорні та спеціальні дослідження).
 6. Організації та проведення оцінки регіональних та/або державної цільової програми, фінальної оцінки програми ГФ: визначення міжнародних та національних експертів для проведення оцінки та узгодження їх кандидатур; розроблення методології та інструментів оцінки; оголошення конкурсу пропозицій для визначення організацій з надання послуг для міжнародних та національних  експертів; проведення кінцевої оцінки Програм (-и); підготовка аналітичного звіту і рекомендацій; публікація та розповсюдження проведеної оцінки регіональних/державної цільової програми / фінальної оцінки програми ГФ.
 7. Участь в підготовці стратегії державної політики у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, Туберкульозу та вірусних гепатитів на період до 2030 року.
 8. Підготовки та реалізації Плану моніторингу та оцінки ефективності реалізації 3-х річних програм Програми протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, вірусних гепатитів до 2030 року.
 9. Участь у підготовці  конкурсу субгрантерів по впровадженню програмного моніторингу; конкурсу щодо вибору організації для проведення тренінгів, робочих нарад, круглих столів тощо;  засіданнях  технічних комітетів з розгляду конкурсних пропозицій;  конкурсів на зовнішніх консультантів за різними напрямками.
 10. Участь у розробці стратегічних документів по децентралізації та інтеграції послуг, людським ресурсам, контролю якості, мобілізації ресурсів, інноваційних підходів та обговорення їх на робочих зустрічах.
 11. Підготовка звітів, аналітичних матеріалів, презентацій щодо діяльності відділу МІО та розбудові єдиної системи МІО для  робочих зустрічей  по результатам впровадження гранту ГФ та національних зустрічей по впровадженню гранту.
 12. Підготовка пропозицій щодо розробки, змін та доповнень до чинних нормативно-правових документів з питань створення, управління та використання національної системи МІО.
 13. Забезпечення уніфікованої системи збору, зберігання інформації щодо індикаторів в рамках виконання проекту ГФ, їх достовірності та цілісності.
 14. Організація роботи з системою оцінки якості даних в e-TB менеджері та МІС ВІЛ на національному та регіональному рівні;
 15. Координація проведення міжнародного дослідження «Глобальний тягар захворювань»: отримання та коригування необхідних даних, участь у телеконференціях та валідаційних зустрічах;
 16. Розроблення методологічних посібників, рекомендацій, навчальних модулів, інструктивних матеріалів щодо реалізації та удосконалення національної системи МІО.
 17. Підготовка та видання аналітичних звітів, інформаційних оглядів та інших публікацій на підставі отриманої інформації на національному рівні.
 18. Забезпечення розповсюдження результатів діяльності відділу МІО в рамках виконання проекту ГФ всім партнерам на міжнародному, загальнонаціональному та регіональному рівнях.
 19. Координація заходів щодо посилення кадрового потенціалу з моніторингу та оцінки на національному рівні.
 20. Координація підготовки квартальної звітності з виконання діяльності основного реципієнта.

Кваліфікаційні вимоги:

 • Вища освіта (гуманітарна, соціальна сфера, епідеміологія, лікувальна справа)
 • Спеціалізація за фахом організація та управління охороною здоров’я, та/або цикл тематичного удосконалення з питань громадського здоров’я є бажаним.
 • Досвід роботи на керівних посадах у системі охорони здоров’я не менше 3-х років
 • Досвід роботи в сфері МІО ВІЛ та ТБ від 3-х років.
 • Вища кваліфікаційна категорія за фахом організація та управління охороною здоров’я (бажано)
 • Володіння англійською мовою на рівні В2 або вище (бажано).
 • Навички у підготуванні проектних пропозицій та аналітичних звітів.
 • Відмінне знання усної та письмової ділової української мови.
 • Вміння одночасно координувати різні види діяльності та виконувати всі завдання вчасно;
 • Високий рівень комп’ютерної грамотності, в тому числі знання MS Office.

Особисті якості:

 • Оперативність;
 • Професіоналізм;
 • Ініціативність;
 • Грамотність.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «147 – 2019 Керівник відділу моніторингу та оцінки».

Термін подання документів – до 23 вересня 2019 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»  залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

 

Контакти

 • Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа
 • будь ласка
 • зазначте: «147 – 2019 Керівник відділу моніторингу та оцінки».
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.