bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

Полтавська обласна рада запрошує до участі в щорічному конкурсі «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» студентів 2 – 5 курсів та студентів магістратури ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавської області.

Основні тематичні напрями:

– реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, добровільне об’єднання територіальних громад, відносини органів місцевого самоврядування в процесі децентралізації;

– підвищення якості соціальних послуг (освітніх, медичних, культурних, житлово-комунальних, транспортного обслуговування та ін.), що надаються населенню на рівні територіальних громад;

– організація діяльності населення у вирішенні нагальних питань територіальних громад;

– підвищення рівня забезпечення правопорядку в територіальних громадах;

– участь молоді в реалізації програм сприяння малому і середньому бізнесу;

– охорона довкілля;

– роль молоді в організації активного дозвілля дітей та підлітків, їхньому вихованні;

– розв’язання соціальних проблем;

– працевлаштування студентської молоді та випускників навчальних закладів;

– управлінська діяльність органів студентського та місцевого самоврядування.

Робота в друкованому та електронному варіантах, обсягом до 40 друкованих аркушів, разом з довідкою про навчання з навчального закладу, ксерокопією паспорта та ідентифікаційного коду автора (співавторів), контактними телефонами подається в Полтавську обласну раду (вул. Соборності, 45, кімната 427) до 1 листопада 2019 року.

Студенти-лауреати конкурсу минулих років – повторно до участі в конкурсі не допускаються.

Основні критерії оцінювання робіт: актуальність теми; використання достовірних статистичних даних; відповідність потребам конкретної території; науковість; творчий підхід до аналізу порушеної проблеми; результативність дослідження (наявність конкретних рекомендацій і пропозицій, їх практична значимість); ясність та доступність викладу матеріалу; оформлення.

За результатами публічного захисту наукових робіт на засіданні журі, що відбудеться у форматі конференції, переможцям будуть присуджені: перша премія – 3000 грн, друга премія – 2000 грн, третя премія – 1000 грн. Також переможці конкурсу отримають дипломи.

Контакти

  • Довідки за телефонами: 56-97-81
  •  56-97-84
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.