ГО ІРРП оголошує тендер на проведення заходу

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ГО ІРРП) оголошує відкритий тендер на послуги з організації заходів.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг з організації заходів у відповідності до Положення про закупівельні процедури товарів та послуг ГО ІРРП.

Метою тендеру є пошук підрядника для організації заходу, а саме, проведення ХІ Конференції журналістів розслідувачів. Предметом тендеру є пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у технічному завданні.

Умови та спосіб оплати:
• на підставі укладеного договору;
• 50% – передплата по безготівковому перерахунку відповідно до деталізованого рахунка, 50% – післяплата

Порядок подання тендерної пропозиції:
• Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші документи за наявності).

• Інформацію щодо вартості послуг/тендерну пропозицію: детальний перелік послуг та їх вартість. Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку/аркуші із актуальними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.

До участі у тендері запрошуються компанії, фізичні особи – підприємці, які мають підтверджений досвід в організації та проведенні заходів

Тендерні пропозиції приймаються до 30.09.2019р. виключно через електрону платформу. Неповні пропозиції та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть.

Критерії вибору виконавця:
• наявність в фірми досвіду надання послуг неприбутковим організаціям або для міжнародних організаціям недержавного сектору (Підписання Договору та Додатків до нього – є обов’язковою умовою Донора) ;
• повнота та якість поданої заявки;
• вартість послуг

Визначення переможця тендеру: Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись Тендерною комісією, відповідно до мети, цілей та завдань тендеру. У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде рекомендовано переможця тендеру. Остаточне рішення щодо переможця тендеру приймає Організатор тендеру. Організатор тендеру має право відмінити тендер в цілому без надання роз’яснень учасникам. Відповідальність Організатора тендеру не виходить за межі, визначені умовами тендеру.

Замовник залишає за собою право вести переговори щодо умов замовлення (термін, ціна) з Виконавцем.

Для участі у тенденрі заповнюйте форму для заявки за посиланням.

Деталі та технічне завдання за посиланням.

За додатковими консультаціями звертайтесь в офіс ГО ІРРП, т. +38 067 547 2233, +38 067 2344216, irrp@ukr.net

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.