bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер з пошуку постачальника послуг з організації навчальних заходів

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить проведення школи «Агенти змін.Діти» в період з 2-5 жовтня 2019 року для 25-ти учасників віком 13-16 років та 8 тренерів в м. Київ в рамках проекту.

Мета тендеру: обрати  постачальника послуг з організації навчальних заходів.
Учасники тендеру: фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та здійснюють відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить проведення школи «Агенти змін.Діти» в період з 2-5 жовтня 2019 року для 25-ти учасників віком 13-16 років та 8 тренерів в м. Київ в рамках проекту  «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту».

Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF).  

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.
Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

Тендерну пропозицію, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копії свідоцтва платника єдиного податку.
Пропозиції та копії документів потрібно надсилати за адресою office@cpsa.org.ua  до 10-го вересняня 2019 року включно із зазначеною темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчального заходу».

Файл для заповнення:  http://eidos.org.ua/wp-content/uploads/2019/08/Агенти-Змін.Діти_Київ.xlsx 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.